Zewnętrzne siłownie plenerowe
Outdoor Fitness Center

aktualne_romocje 09_slide_OSA gdynia940 01_slide poznan-osiedle-chrobrego poznan-park-1000-lecia rewa-gmina-kosakowo szczecin-park-przy-ulicy-przygodnej szczecin-zso-nr-3

Sprawdź promocyjną ofertę 2019

Siłownia plenerowa na Otwarte Strefy aktywności - zobacz nasze produkty

Siłownia zewnętrzna Gdynia - Bulwar Nadmorski

Siłownie plenerowe w parku w Pile

Siłownia plenerowa dla seniorów w Poznaniu - producent Starmax

Siłownie plenerowe dla niepełnosprawnych i seniorów

Siłownie zewnętrzne przy plaży w Rewie nie boją się soli

Trening w Parku Szczecin - siłownia plenerowa

Siłownia plenerowa w szkole dla dzieci

Czym są zewnętrzne siłownie plenerowe

Czym są siłownie zewnętrzne Outdoor FitnessZestaw trwałych urządzeń sprawnościowych zapewniający pełen zakres ćwiczeń rekreacyjnych na górne partie ciała, nogi, zwiększenie wytrzymałości, poprawę elastyczności i krążenia. Przyrządy do ćwiczeń fitness na zewnątrz.

Outdoor Fitness Center to linia stalowych, bezobsługowych urządzeń sprawnościowych odpornych na warunki atmosferyczne i próby zniszczenia. Zbudowane są z grubych stalowych rur i zaprojektowane tak, aby być bezpieczne i łatwe w instalacji.

Dziś wszyscy zdają sobie sprawę, że sprawność fizyczna i sportowy styl życia są niezwylke ważne do poprawy zdrowia. Poprzez siedzący tryb pracy i brak ruchu plagą staje się problem otyłości zarówno u dorosłych jak i u dzieci. Należy takim osobom dać impuls i mozliwości do zmiany stylu życia na zdrowszy.

Urządzenia służą do ćwiczeń całego ciała: nóg, ramion, brzucha i pleców. Podzielone są również na grupy służące do treningu siłowego, poprawiające koordynację, poprawiające krążenie krwi i masujące.

Kolekcję 2009 wykonano w oparciu o normy: PN-EN 1176:2009

Zobacz ceryfikat TUV potwierdzający zgodność z normami.

ceryfikat TUV potwierdzający zgodność z normami

Zalety siłowni na wolnym powietrzu:

1. Wpływa pozytywnie na zdrowie i układ krążenia.
2. Wzmacnia kondycje fizyczną i koordynację.
3. Jest dostępna dla każdego (dzieci i ich rodziców, młodzieży, osób starszych, osób niepełnosprawnych i ludzi z niskimi dochodami).
4. Poprawia nastrój.
5. Wycisza wewnętrznie poprzez naturalne otoczenie.
6. Ułatwia nawiązywanie i utrwalanie kontaktów międzyludzkich.7. Przy odpowiednim doborze ćwiczeń działa rehabilitacyjnie

Stwórzmy razem otwarty fitness park.

Dlaczego warto wybrać Outdoor Fitness Center:

1. Jesteśmy polskim producentem stąd możemy zapewnić szybkie terminy dostawy, dopasowanie koloru pod gust klienta, naprawić urządzenie w szybkim czasie w przypadku zniszczenia,
2. Siłownie wykonujemy w oparciu o najnowsze normy EN-PN dotyczące placów zabaw i urządzeń sportowych. Gdy zmieniają się normy dostosowujemy do nich nasze urządzenia,
3. Urządzenia dostosowują są do ćwiczącego, gdyż trudność ćwiczenia zależy od ciężaru osoby ćwiczącej - osoba dorosła ma zatem większe obciążenie, dziecko ma mniejsze,
4. Urządzenia są wykonane z bardzo grubych i trwałych stalowych profili,
5. Dajemy dwa lata gwarancji,
6. Oferujemy montaż, serwis gwarancyjny, serwis pogwarancyjny, okresowe przeglądy i konserwacje.

Kto instaluje zewnętrzne siłownie?

Miasta i gminy
Parki fitness zwiększają atrakcyjność miejskich parków, publicznych skwerów, plaż, placów zabaw, ogródków jordanowskich i basenów. Teraz aktywność fizyczna może być dostępna i bliska dla każdego mieszkańca. Siłownie pod gołym niebem to świetne rozwiązania na ścieżki zdrowia. Otwarte strefy aktywności 

Sprzęt sportowy dla szkół i obiekty sportowe
Nasze urządzenia sprawnościowe to doskonały i trwały sprzęt sportowy dla dzieci gimnazjów i szkół średnich, połączenie przyjemnego z pożytecznym podczas przerw i wolnych godzin. Na miejskich obiektach sportowych może być magnesem przyciągającym nie tylko sportowców, ale również zwykłych ludzi dbających o zdrowie i kondycję fizyczną.

Hotele, ośrodki wypoczynkowe, sanatoria, kempingi
Outdoor fitness to świetne uzupełnienie oferty wellnes, stworzenie możliwość aktywnego wypoczynku i rehabilitacji. Siłownia mile zaskoczy klientów.

Osiedla i kompleksy mieszkaniowe
Park fitness to miejsce rekreacji i spotkań dla dorosłych mieszkańców. Doskonałe uzupełnienie oferty placów zabaw dla dzieci.

Szpitale, prywatne kliniki
Aktywna rehabilitacja na świeżym powietrzu również dla niepełnosprawnych. Place zabaw dla emerytów.

Stacje benzynowe i parkingi przydrożne
Aktywny relaks podczas postoju świetnie pobudza i odpręża kierowcę oraz pasażerów. Dodatkowo jest bezobsługowym urozmaiceniem rekreacyjnej oferty i wyróżnieniem spośród innych podobnych miejsc.

Trampoliny na place zabaw - dzieci je kochają. Wybrane produkty

Siłownie plenerowe - sprawdzone u 2000 zadowolonych klientów

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij