Zewnętrzne siłownie plenerowe
Outdoor Fitness Center

aktualne_romocje 09_slide_OSA gdynia940 aktualne_romocje poznan-osiedle-chrobrego poznan-park-1000-lecia rewa-gmina-kosakowo aktualne_romocje szczecin-zso-nr-3

Sprawdź promocyjną ofertę 2020

Siłownia plenerowa na Otwarte Strefy aktywności - zobacz nasze produkty

Siłownia zewnętrzna Gdynia - Bulwar Nadmorski

Sprawdź promocyjną ofertę 2020

Siłownia plenerowa dla seniorów w Poznaniu - producent Starmax

Siłownie plenerowe dla niepełnosprawnych i seniorów

Siłownie zewnętrzne przy plaży w Rewie nie boją się soli

Sprawdź promocyjną ofertę 2020

Siłownia plenerowa w szkole dla dzieci

Czym są zewnętrzne siłownie plenerowe

Outdoor Fitness Center to linia stalowych, bezobsługowych urządzeń sprawnościowych odpornych na warunki atmosferyczne i próby zniszczenia. Przyrządy służą do ćwiczeń fitness dla dorosłych i seniorów na zewnątrz. Polacy pokochali siłownie zewnętrzne od Starmax.

Zestaw trwałych urządzeń sprawnościowych zapewniający pełen zakres ćwiczeń rekreacyjnych na górne partie ciała, nogi, zwiększenie wytrzymałości, poprawę elastyczności i krążenia.

Zbudowane są z grubych stalowych rur i zaprojektowane tak, aby być bezpieczne i łatwe w instalacji.

Dziś wszyscy zdają sobie sprawę, że sprawność fizyczna i sportowy styl życia są niezwylke ważne do poprawy zdrowia. Poprzez siedzący tryb pracy i brak ruchu plagą staje się problem otyłości zarówno u dorosłych jak i u dzieci. Należy takim osobom dać impuls i możliwości do zmiany stylu życia na zdrowszy.

Urządzenia służą do ćwiczeń całego ciała: nóg, ramion, brzucha i pleców. Podzielone są również na grupy służące do treningu siłowego, poprawiające koordynację, poprawiające krążenie krwi i masujące.

Kolekcję 2009 wykonano w oparciu o normy: PN-EN 1176:2009

Zobacz ceryfikat TUV potwierdzający zgodność z normami.

ceryfikat TUV potwierdzający zgodność z normami

Zalety siłowni na wolnym powietrzu:

1. Wpływa pozytywnie na zdrowie i układ krążenia.
2. Wzmacnia kondycje fizyczną i koordynację.
3. Jest dostępna dla każdego (dzieci i ich rodziców, młodzieży, osób starszych, osób niepełnosprawnych i ludzi z niskimi dochodami).
4. Poprawia nastrój.
5. Wycisza wewnętrznie poprzez naturalne otoczenie.
6. Ułatwia nawiązywanie i utrwalanie kontaktów międzyludzkich.7. Przy odpowiednim doborze ćwiczeń działa rehabilitacyjnie

Stwórzmy razem otwarty fitness park.

Dlaczego warto wybrać Outdoor Fitness Center:

1. Jesteśmy polskim producentem stąd możemy zapewnić szybkie terminy dostawy, dopasowanie koloru pod gust klienta, naprawić urządzenie w szybkim czasie w przypadku zniszczenia,
2. Siłownie wykonujemy w oparciu o najnowsze normy EN-PN dotyczące placów zabaw i urządzeń sportowych. Gdy zmieniają się normy dostosowujemy do nich nasze urządzenia,
3. Urządzenia dostosowują są do ćwiczącego, gdyż trudność ćwiczenia zależy od ciężaru osoby ćwiczącej - osoba dorosła ma zatem większe obciążenie, dziecko ma mniejsze,
4. Urządzenia są wykonane z bardzo grubych i trwałych stalowych profili,
5. Dajemy dwa lata gwarancji,
6. Oferujemy montaż, serwis gwarancyjny, serwis pogwarancyjny, okresowe przeglądy i konserwacje.

Kto instaluje zewnętrzne siłownie?

Miasta i gminy
Parki fitness zwiększają atrakcyjność miejskich parków, publicznych skwerów, plaż, placów zabaw, ogródków jordanowskich i basenów. Teraz aktywność fizyczna może być dostępna i bliska dla każdego mieszkańca. Siłownie pod gołym niebem to świetne rozwiązania na ścieżki zdrowia. Otwarte strefy aktywności 

Sprzęt sportowy dla szkół i obiekty sportowe
Nasze urządzenia sprawnościowe to doskonały i trwały sprzęt sportowy dla dzieci gimnazjów i szkół średnich, połączenie przyjemnego z pożytecznym podczas przerw i wolnych godzin. Na miejskich obiektach sportowych może być magnesem przyciągającym nie tylko sportowców, ale również zwykłych ludzi dbających o zdrowie i kondycję fizyczną.

Hotele, ośrodki wypoczynkowe, sanatoria, kempingi
Outdoor fitness to świetne uzupełnienie oferty wellnes, stworzenie możliwość aktywnego wypoczynku i rehabilitacji. Siłownia mile zaskoczy klientów.

Osiedla i kompleksy mieszkaniowe
Park fitness to miejsce rekreacji i spotkań dla dorosłych mieszkańców. Doskonałe uzupełnienie oferty placów zabaw dla dzieci.

Szpitale, prywatne kliniki
Aktywna rehabilitacja na świeżym powietrzu również dla niepełnosprawnych. Place zabaw dla emerytów.

Stacje benzynowe i parkingi przydrożne
Aktywny relaks podczas postoju świetnie pobudza i odpręża kierowcę oraz pasażerów. Dodatkowo jest bezobsługowym urozmaiceniem rekreacyjnej oferty i wyróżnieniem spośród innych podobnych miejsc.

Pamiętaj SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE OD STARMAX z Gdańska

Zadzwoń teraz tel. 58 380 05 83

Trampoliny na place zabaw - dzieci je kochają. Wybrane produkty

Siłownie plenerowe - sprawdzone u 2000 zadowolonych klientów

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij