Zewnętrzne siłownie plenerowe
Outdoor Fitness Center

Jesteś tutaj: HomeO firmie

Historia firmy

Jesteśmy polskim producentem zewnętrznych siłowni. Firma Starmax Outdoor Fitness Center została założona, aby ułatwić powszechną dostępność do urządzeń rekreacyjnych. Pragniemy, żeby każdy poprzez aktywność fizyczną mógł zadbać o swoje ciało.

Korzyści płynące z bardziej aktywnego trybu życia i zbilansowanej diety są powszechnie znane i stanowią klucz do dobrego stanu zdrowia, bardziej wydajnej pracy i przyjemnego życia. Wielu ludzi nie korzysta regularne z żadnej aktywności sportowej ze względów ekonomicznych, braku czasu lub trudnej dostępności obiektów sportowych. Dodatkowo coraz większym problemem jest otyłość i choroby układu krążenia. Istnieje wiele miejsc, w których nie ma żadnych możliwości, aby mieszkańcy mogli poprawiać swoją kondycję.

Marek Starczewski Starmax
Marek Starczewski - Fot. FORBES

Teraz siłownia plenerowa może być dostępna dla każdego, w niemal każdym miejscu i w dodatku za darmo. Naszym celem jest, aby każdy mógł zadbać o swoje ciało i samopoczucie przy okazji wyjścia na zakupy, na plac zabaw z dzieckiem, na spacer do parku czy inne dostępne miejsce. Jako pierwsi w Polsce oferujemy zewnętrzne siłownie i sprzęt do ćwiczeń zewnętrznych. Otwieramy nowy trend w polskim fitnessie przenosząc aktywność fizyczną na świeże powietrze. Zewnętrzna siłownia to połączenie ruchu i przyjemności z przebywania na łonie natury i wśród innych ludzi.

Ćwiczenia na zewnętrznych siłowniach są bardzo łatwe może z nich korzystać każdy, również nowicjusze, emeryci, dzieci a nawet osoby niepełnosprawne. Urządzenia są bezpieczne, trwałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dobrze dobrany zestaw urządzeń tworzy atrakcyjny fitness park – z przyjemnością doradzimy jak zaprojektować Państwa plac ćwiczeń.

Made in Poland

Jako producent siłowni plenerowych z Polski, gwarantujemy wysoką jakość i bezpieczeństwo proponowanych wyrobów. Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm na rynku. 
Każde urządzenie schodzące z taśmy produkcyjnej jest poddawane kontroli z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Strona 1 z 3

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij