Zewnętrzne siłownie plenerowe
Outdoor Fitness Center

Jesteś tutaj: HomeProduktyProjektowanie

Projektowanie krajobrazu

Projektujemy tereny rekreacyjne, skwery, place wyposażone w:
- siłownie zewnętrzne
- siłownie zewnętrzne dla dzieci
- urządzenia street workout i parkour
- trampoliny ziemne
- małą architekturę

Projektujemy place zgodne z oczekiwaniami pomysłodawców, skierowane do jak największego grona odbiorców. Tworzymy miejsca rekreacji atrakcyjne zarówno dla młodych, dorosłych, dzieci i seniorów.

Pomagamy dostosować projekt placu do przewidywanego budżetu inwestycji, pod wszystkimi istotnymi względami, m.in.: doboru urządzeń, dostosowaniu wielkości placu, doboru nawierzchni bezpiecznej o odpowiednich parametrach w stosunku do wysokości swobodnego upadku.

Obserwując potrzeby użytkowników i najnowsze trendy nieustannie tworzymy nowe projekty dostosowane do potrzeb naszych odbiorców, korzystamy też z naszych sprawdzonych projektów, które mają pozytywną opinię użytkowników.

W procesie projektowania stawiamy nacisk na to, aby stworzyć funkcjonalny, bezpieczny plac do ćwiczeń. Każdy nasz projekt jest starannie przemyślany.

Współpracujemy z biurami projektowymi służąc poradą w doborze urządzeń, bezpłatnie udostępniając pliki niezbędne do wykonania projektu, w tym dwg urządzeń, gotowe projekty placów, specyfikacje techniczne, modele, wizualizacje, wyceny.

Umożliwiamy współpracę przy tworzeniu koncepcji zgłaszanych do Budżetu Obywatelskiego, programów rządowych. Pomagamy w przygotowaniu planów zagospodarowania terenu i opisach technicznych.

Na potrzeby miast i gmin przygotowujemy projekty budowlane, przedmiary robót, szczegółowe specyfikacje techniczne oraz dokumenty niezbędne do właściwego zgłoszenia robót budowlanych oraz odpowiedniego przygotowania dokumentacji przetargowej.

Kontakt:
PROJEKTANTKA KRAJOBRAZU
Agnieszka Paluszek
te. 602 323 104
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij