Zewnętrzne siłownie plenerowe
Outdoor Fitness Center

Jesteś tutaj: HomeProduktySiłownie dla dzieciKombo 4w1

Siłownie dla dzieci

Kombo 4w1

 Siłownia plenerowa dla dzieci Starmax Siłownia zewnętrzna dla dzieci Outdoor Fitness Kids Siłownia zewnętrzna dla dzieci Outdoor Fitness Kids Siłownia zewnętrzna dla dzieci Outdoor Fitness Kids Siłownia zewnętrzna dla dzieci Outdoor Fitness Kids

Kombo OFK 

Siłownie zewnętrzne dla dzieci

Opis: Urządzenie czterostanowiskowe 4w1, gdyż dzieci najbardziej lubią zabawę w grupie. Kombo łączy w sobie trening, zabawę i kontakt interpersonalny między rówieśnikami. Ten sprzęt to połączenie rowerka, steppera, pajacyka i wahadła. Używanie naszych fitnessów jest łatwe i intuicyjny nawet dla dzieci. 

Sposób używania: Chwyć rękami za uchwyt i postaw obie nogi na pedałach. Poruszaj nogami zgodnie z piktogramem na tabliczce. 

Trudność ćwiczenia: Łatwe

Zobacz Kombo na www.silowniedladzieci.pl


Sprzęt do ćwiczeń dla małych superbohaterów
Mini siłownie dla dzieci

Widząc zainteresowanie dzieci siłowniami zewnętrznymi stworzyliśmy dopasowany do wzrostu i umiejętności naszych pociech zestaw urządzeń do ćwiczeń na dworze.

Nasze zabawki mają przyzwyczajać dzieci do korzystania z siłowni i popularyzować sportowy tryb życia. Są doskonałym uzupełnieniem tradycyjnej siłowni plenerowej dla dorosłych, gdzie dzieci bezpiecznie mogą spróbować swoich sił. Urządzenia te zostały zaprojektowane w oparciu o normy dotyczące placów zabaw PN-EN 16630. Dzięki temu mogą być stosowane w szkołach, przedszkolach i na publicznych placach zabaw.

Zmieniając swoją okolicę, poprawiasz styl życia jej mieszkańców. Z przyjemnością pomożemy zaplanować Twój park fitnessu dla dzieci i seniorów.

Superbohaterowie uczą się aktywności fizycznej.
Trening poprzez zabawę. Zabawa w trening.

 

Zastanawiasz się po co dzieciom siłownia? Wyjaśniamy.

PRZYZWYCZAJENIA - Przyzwyczajamy dzieci trenować także poza lekcjami wychowania fizycznego w szkole. Uczymy sportowego trybu życia.
NADWAGA U DZIECI - 20% dzieci w wieku szkolnym ma nadwagę (badania z roku 2015 Instytutu Zdrowia i Żywienia). Główne przyczyny to zła dieta i brak ruchu. Walczmy z tym.
PRZYKŁAD IDZIE Z GÓRY - ćwicząc z dziećmi pokazujemy im jak ważny jest ruch na świeżym powietrzu. Poprzez obserwację dorosłych w trakcie ćwiczeń dzieci naśladują poprawne wykonywanie ćwiczeń i uczą się bezpiecznego zachowania. Przykład jest lepszy od napominania.
TRENING TO ZABAWA - ćwiczenia są łatwe i bezpieczne dla dzieci, bo mają być dla nich frajdą. Zabawa i przyjemność z ćwiczeń to klucz do sukcesu - pokochać trening
SUPERBOHATER - poprzez łatwość i intuicyjność ćwiczeń dzieci szybko osiągają sprawność w wykonywaniu zadań. To buduje pozytywną samoocenę. Jeśli rodzic dodatkowo doceni wysiłki dziecka, to wróci do domu z małym, szczęśliwym superbohaterem.

Trenuję z dorosłymi. Jestem SUPERBOHATEREM

Zapytaj doradcę o ten produkt: tel. 58 38 00 583 

Pobierz 

 Pobierz DWG

Specyfikacja techniczna produktu

 

Pobierz katalog siłowni dla dzieci Kids od Starmax

Katalog Siłowni Kids dla dzieci

 

Pobierz DWG
Pobierz projekty DWG 2D i 3D

Pobierz wszystkie karty katalogowe
Pobierz karty katalogowe serii OF2

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij