Zewnętrzne siłownie plenerowe
Outdoor Fitness Center

Jesteś tutaj: HomeProduktyZestawy siłowni

Proponujemy Państwu kila przykładowych zestawów urządzeń. Każdy z nich powstał z myślą o potrzebach określonych grup użytkowników. Poza tym chętnie doradzimy jak wyposażyć Państwa siłownię na świeżym powietrzu w dowolnej konfiguracji.

Full

Zestaw full

Zestaw full to pełna gama urządzeń z oferty naszej firmy. W sumie 14 stanowisk do ćwiczeń   wraz z tablicą informacyjną. Polecamy szczególnie do parków, skwerów miejskich oraz wszelkich miejsc gdzie przebywa ją duże ilości ludzi. Zamontowanie pełnego pakietu urządzeń pozwoli na uniknięcie kolejek do urządzeń.

Mini

Zestaw mini

Oferta dedykowana dla mniej obleganych lokalizacji. Dodatkowo dużym plusem jest niski nakład finansowy niezbędny do stworzenia siłowni na świeżym powietrzu w tej opcji. Zestawy mini znajdują swoje zastosowanie na osiedlach, przy placach zabaw a nawet na prywatnych posesjach.

Dla seniora

Zestaw dla seniora

Zestaw dla seniora jak sama nazwa wskazuje został stworzony dla osób starszych. Urządzenia dobraliśmy tak, aby nie sprawiały one trudności podczas wykonywania ćwiczeń. Są to stanowiska na których niewielkim nakładem sił można aktywizować właściwie wszystkie partie mięśniowe. Kilkanaście minut dziennie na każdym przyrządzie pozwoli cieszyć się zdrowiem przez dłuższy czas.

Dla niepełnosprawnych

Siłownie plenerowa dla niepełnosprawnych. Urządzenia są bardzo prostej konstrukcji i pozwalają na wykonywanie ćwiczeń nawet osobom na wózkach inwalidzkich. Zestaw dla niepełnosprawnych z całą pewnością sprawdzi się w domach pomocy społecznej, w domach seniorów itp. miejscach.

Mała architektura

Decydując się na zbudowanie siłowni na świeżym powietrzu warto pamiętać o infrastrukturze dodatkowej. Chcąc zapewnić użytkownikom optymalne warunki nie możemy zapomnieć o elementach małej architektury takich jak ławki czy kosze na śmieci.

Wychodząc naprzeciwko Państwa potrzebom oferujemy kompleksowe wyposażenie siłowni również w tym zakresie.

Projektowanie przestrzeni rekreacyjnych

Z przyjemnością pomożemy zaplanować budowę Państwa siłowni na świeżym powietrzu.

  • Pomożemy przygotować wizualizację
  • Pomożemy przygotować projekt
  • Doradzimy w doborze sprzętu
  • podpowiemy jak wykorzystać przestrzeń

Nie czekaj – zgłoś się do nas już dziś!

Zapytaj o ofertę

Miejsce realizacji*
Firma/Organizacja*
Osoba do kontaktu*
Telefon kontaktowy*
E-mail:*
Krótki opis przedsięwzięcia i proponowany czas realizacji*